اندروید
پنجره ای رو به دنیای اندروید
در اوایل سال 2012 شرکت سامسونگ اعلام نمود که آپدیت اندروید 4 گوشی های گلکسی اس 2 و گلکسی نوت تا پایاین بهار 2012 منتشر خواهد نمود اما پس از گذشت زمان گوشی سامسونگ گلکس اس 2 آپدیت اندروید 4 خود را دریافت نمود در حالی که با گذشت تاریخ اعلام شده توسط سامسونگ گوشی گلکسی نوت همچنان اندروید گینگربرد را به عنوان آخرین آپدیت خود می بیند.
اما اخیرا سامسونگ اعلام نمود که آپدیت اندروید 4 گوشی گلکسی نوت را در تابستان 2012 منتشر خواهد نمود.این بدان معنی است که این آپدیت در اوریل و یا نهایتا آخر جون انتشار خواهد شد.
همچنین سامسونگ اعلام نمود که این آپدیت امکانات جدیدی با خود به همراه دارد.احتمالا این امکانات پک های پیشرفته نرم افزاری و ویژگی های اضافی و جدید مولتی مدیا خواهد بود.
یکی از این نرم افزارهای جدید برنامه S-Pen می باشد که به شما اجازه نوشتن میدهد همانند وایت برد عمل همچنین قادر هستید نقاشی هم بکشید و متنی را نوشته و آنرا وارد قسمت پیامک ها کنید.از دیگر امکانات این پک برنامه My Story که به شما اجازه ایجاد کارت های دیجیتالی متفاوت برای دوستان و خانواده شما میدهد.
همچنین در این آپدیت ورژن مخصوصی از بازی Angry Birds وجود دارد که در آن 30 مرحله بسیار سخت و مهیج اضافه شده که در هیچ ورژن دیگری از این برنامه و حتی در هیچ پلتفرمی دیگری آن را نمی بینید.
و در آخر امکاناتی نظیر Face Unlock , شکل جدید از MultiTasking , اینترفیس شتاب دهنده پردازنده گرافیکی و... در این آپدیت وجود دارد.

 
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است |طراحی : پیچک